Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, bankanın sunduğu tüm özel kredi paketlerinden faydalanabilecektir. Genel bir başvuru kabul edildiği ve kişilerin başvuruları ön başvuru niteliğinde alındığından dolayı diğer kredilerden faydalanıp faydalanamayacakları da kolaylıkla anlaşılacaktır. Bu durumda, kişilerin cep telefonları üzerinden bir kısa mesaj göndermeleri, kredilerinin değerlendirilmesi için yeterli olacaktır.  

Ziraat Bankası Kredileri 2019 - 2020 Kredi Türleri 
Tüketici Kredisi: bu kredi paketi, tüketicilerin genel olarak tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır. Her birey bu kredi paketine başvuru yapabilir ve 48 ay vade seçeneği ile de borcunu bankaya geri ödeyebilir. Bankanın en çok kullanılan kredi ürünüdür.  

Masrafsız Tüketici Kredisi: Tüketici kredisi olmasına rağmen sigorta ya da kredi tahsis ücreti alınmayan bu kredi türünden, yılın belirli dönemlerinde sizler de faydalanabilirsiniz.  
Tüketici Avans Kredisi: Ziraat Bankası müşterilerine özel olarak hazırlanmış olan  Tüketici Avans Kredisi, Ziraat Bankası’nda vadeli ve vadesiz hesabı bulunan müşterilerin acil nakit ihtiyaçları için faydalanacakları bir kredi türüdür. Müşterinin talebi doğrultusunda, geri ödemesi tek seferde yapılabileceği gibi, tercihen 6 aya kadar vade seçeneği de bulunmaktadır.  

Çalışanın Artısı Kredi Paketi: Maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan kişilere özel olarak hazırlanan Çalışanın Artısı Kredi Paketi, maaş müşterileri için tüketici ve konut kredilerinde birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar hem kredi faiz oranları hem de kredi başvurusu değerlendirme sürecinde sunulmaktadır.  

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 
Ziraat Bankası müşterilerinin sms ile başvuru yapabilmeleri için 4747’ye mesaj göndermeleri gerekmektedir. Burada kısa mesaj hazırlanırken kredi türünün de TASIT, TUKETICI ve KONUT şeklinde kısa mesajda belirtilmesi gerekmektedir.  Buna göre; 

Taşıt Kredileri İçin; 
Mesaj Gönderilecek Numara: 4747 
Mesaj İçeriği: TAŞIT, TC Kimlik Numarası, Kredi Tutarı, Vade, Aylık Gelir ve Taşıtın Bedeli aralarında birer boşluk bırakılarak yazılacak. 
Örnek Şablon: TASIT 12345678901 50000 24 2500 50000 

Tüketici Kredisi İçin; 
Kime: 4747 
Mesaj İçeriği: TUKETICI , T.C. Kimlik No, Kredi Tutarı, Vade, Aylık Geliriniz  aralarında birer boşluk bırakılarak yazılmalıdır. 
Örnek mesaj şablonu: TUKETICI 11111111111 10000 12 2500 

Konut Kredisi İçin; 
Kime: 4747 
Mesaj İçeriği: KONUT, T.C. Kimlik No,  Kredi Tutarı, Vade,  Aylık Geliriniz Konutun Bedeli. 
Örnek mesaj şablonu: KONUT 11111111111 100000 60 2500 250000 

Kredi başvurusu için göndermeniz gereken mesajların içeriği yukarıdaki gibi olmalıdır. 

Onaylanan Kredide İstenen Evraklar 
Nüfus cüzdanı 
Çalışma durumuna göre alınacak gelir belgesi 
Şubede talep edilmesi halinde kefil ya da diğer evraklar 

Etiketler: ziraat sms ile kredi, ziraat bankası sms ile kredi, ziraat sms ile kredi başvurusu, ziraat bankası sms ile kredi başvurusu