Telefon Faturasına Kredi

Telefon faturasına kredi imkanı arayan birçok tüketici bu imkanın ne olduğunu merak ediyor. Bu yazımızda telefon faturasına kredi nedir, başvurusu nasıl yapılır, nasıl alınır gibi konulara değineceğiz. Telefon faturasına kredi veren yerler hangileriyse onlardan bahsedeceğiz. Telefon faturasına kredi özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana şehirlerinde aranıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da telefon faturasına kredi veren yerleri de yine sizler için yazdık. Hemen alt kısımdan okuyabilirsiniz.

Telefon Faturasına Kredi Nedir?

Kullanmış olduğunuz telefonunuzun hattı her neyse o hattın faturası üzerinden karşı tarafın size cihaz kampanyası adı altında cihaz satması ve sattığı bu cihazı size nakit para olarak vermesi telefon faturasına kredidir.

Kısacası telefon faturanızın üzerine telefon alıyorsunuz fakat bayi size nakit para olarak veriyor. Vermiş olduğu bu nakit parayı da kendi faturanızın üzerinden her ay düzenli olarak ödeyerek bitiriyorsunuz. Böylece her iki taraf da memnun kalıyor ve acil nakit ihtiyacı karşılanmış oluyor.

Telefon Faturasına Kredi Başvurusu

0 533 794 37 51 nolu hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Web sitemiz kesinlikle başvuru hizmeti vermiyor olup yazdığımız numarayla yapılan görüşmelerin sorumluluğunun da size ait olduğunu bildirmek isteriz. Başvuru yapmak için çeşitli yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi direkt operatörü aramak, bir diğeri ise form doldurup göndermek. Faturayakredi.com adresine form gönderimi de yapabilirsiniz. 2018 yılında kurulmuş olan kuruluşlardandır.

Diğer bir firma ise enkolaykredim.com firmasıdır. Yine bu firmayı da arayabilir ya da internet sitelerine girip form gönderebilirsiniz. İletişim numaraları: (0312) 911 32 78 - 0505 067 13 13

Bilinen bir başka adres de herkeseyekredi.com adresidir. Yine bu adres üzerinden de başvuru formu gönderebilir, telefon faturasına kredi başvurusu yapabilirsiniz. Adrese giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Telefon Faturasına Kredi Nasıl Alınır?

Telefon faturasına krediyi iki yoldan alabilirsiniz. Birincisi direkt elden alırsınız, diğer yol ise paranız direkt hesabınıza yatırılır. Elden almak her zaman daha mantıklıdır. Firmayla görüştükten sonra gidip birebir işlem yaparsanız sizin için daha iyi olur. Her zaman en sağlıklı yol budur. Sizler için alt kısımda şehirlere göre telefon faturasına kredi veren firmaları yazdık.

Telefon Faturasına Kredi Veren Firmalar: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana

Telefon faturasına kredi veren İstanbul firma numarası: 0212 914 10 14 
Telefon faturasına kredi veren Ankara firma numarası: 0312 433 97 95 
Telefon faturasına kredi veren İzmir firma numarası: 0232 332 09 10 
Telefon faturasına kredi veren Adana firma numarası: 0322 277 08 23

Yasal bilgi: Sitemiz sadece içerik üretme görevi üstlenmiştir. Bu işlemler, başvuruyu gerçekleştirecek olan kişinin sorumluluğundadır. Web sitemiz kesinlikle herhangi bir sorumluluk altında tutulamaz. İçerik tamamen araştırmalar sonucunda derlenmiş olup web sitemizin bir alakası yoktur. Bu nedenle web sitemiz sorumluluğu reddeder.