TEB Sms İle Kredi Başvurusu

Teb Bankası sms ile kredi başvurusu ile oturduğunuz yerden artık kredinizi alabilirsiniz! "Türk bankacılık sisteminin ayrıcalıklı finans kurumlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana artan şube ağı ve ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, sigorta portföy yönetimi gibi pek çok alanda faaliyetlerine devam etmektedir." Günümüzde internet bankacılığında ki gelişmeler ile artık bankalar daha kısa sürede ve daha az eforla bankacılık hizmeti verme çabası içerisindedirler. Pek çok kişi işindeki yoğunluktan kaynaklı bankalara gitme fırsatı bulamamaktadır. Bu nedenle bankalar tek SMS ile kredi başvurusu imkânı sunmaktadır.. Bu bankalar arasında yer alan TEB Bankası Sms İle Kredi Başvurusu 2019 Yılı içerisinde de her geçen gün kendini yenileyerek faaliyetlerine devam edecektir. TEB kredi başvurularının sonuçları çok kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj ile geliyor.  

Kimler TEB Tek SMS ile kredi başvurusu yapabilir? 

TEB ‘e tek SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için banka müşterisi olmak gerekmiyor. Banka müşterisi olmayanlarda tek SMS ile kredi başvurusu yapabilir.


Peki, Başvuru Nasıl Yapılır? 
TEB ‘e tek SMS ile kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızın cep telefonunuzdan SMS ile başvuru numarasına gönderilmesi yeterli. Başvuru numarası ise 4466 SMS 4466 servisi Vodafone, Turkcell ve Avea operatörleri üzerinden yapılabilmekte her operatör tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. 4466 ‘a TC kimlik numaranızı gönderdikten sonra başvuru sonucu kısa sürede cep telefonunuza yine SMS yolu ile bildirilir. Şube dışı kanallardan başvurulara verilen cevaplar ön onay niteliğinde olup, nihai sonuç bankaya aittir. Gerekli gördüğü durumlarda ek belge ve kefil talep edebilir. Kefil içinde başvuru sahibi ile aynı belgeler talep edilecektir.  

Örnek:  
Kime: 4466 
Mesaj: 28392817381