Şekerbank Sms ile Kredi Kartı Başvurusu

Güzel bir pazar gününden herkese merhaba bu makalemde Şekerbank sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bahsetmek istedim. 

Şeker Bonus Cart Özellikleri Nelerdir? 
Şeker Bank’ın mevcut tüm kullanıcılarına sunmuş olduğu Şeker Bonus Cart ile her Visa Master üyesi olan iş yerlerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 
Şeker Bonus Kart tüm kullanıcılarına, taksitli alışveriş, alışveriş, taksitli nakit avans, nakit avans ve de avans imkanları sunar. Ve bunların sonucunda ise, kazandırdığı tüm bonuslarla da, bedava alışveriş yapma imkanı sağlar. 

Şeker Bonus Kart, tüm Türkiye’de, özellikle de, kooperatifler memurlar tarafından daha çok tercih edilir. 
Şekerbank’ın sunmuş olduğu, Şeker Bonus Card tüm Türkiye’deki 150.000’den fazla noktada hediye bonus kazandırmakta ve de müşteri kaynağının çok büyük bir kısmı, KOBİ'lerin, , küçük işletmelerin çiftçinin, çalışanın, esnafın, işçinin, memurun oluşturduğu bir ayrıcalık dünyasıdır. 
Şekerbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? 
Şeker Bonus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 1953’e BONUS boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. 

Şeker Bonus Card Özellikleri Nelerdir? 

Şeker Bonus Kart ile yapılacak olan tüm alışverişlerde % 20'lere varan hediye bonus kazanma ve de kazanılmış olan bu hediye bonuslarla da, bedava harcama yapma imkanı sunar. Ayrıca bu hediye bonuslardan, birçok sektörden, farklı taksit imkanlarından da yararlanma şansınız mevcuttur.  
Şeker Bank, Şeker Bonus kart kullanmaya başlayan tüm müşterilerine ayrım yapmaksızın 15 TL değerinde hediye Bonus armağan eder. Ayrıca bu kredi kartınızla, Turkcell ve Avea hattınıza TL yükleme, Digiturk, Türk Telekom, İgdaş, İSKİ, TTNET ve Turknet faturalarınızı da ödeyebilir, kartınızı ya da vereceğiniz talimatla, her ay otomatik ödenmesini tercih edebilirsiniz. 

Şekerbank Kredi Kartları Nelerdir? 
Şeker Bonus Kart 
Bütçem Benim Bonus Kart 
Memur-Sen Bonus Kart 
Koop Kart Bonus 
Taraftar Kart 
Şekerbank’ın sunmuş olduğu kredi kartları arasında en çok tercih edileni, Şeker Bonus Karttır. 

Şekerbank’tan Kredi Kartı Alabilmek İçin Faydalanabilecek Kanallar Nelerdir ? 
Sms ile yapılacak olan kredi kartı başvurusu 
Şubelerden yapılacak olan kredi kartı başvurusu 
Web üzerinden yapılacak olan kredi kartı başvurusu 
Telefon ile yapılacak olan kredi kartı başvurusu