Odeabank Sms İle Kredi Başvurusu

Odeabank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır merak edenler için öncelikle, Türkiye'nin en yeni bankaları arasında yer alan Odeabank, düzenlediği kampanyalar ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmada etkin bir rol oynamaktadır.  
Diğer taraftan Odeabank, kredi kampanyaları ile de ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Şu an için şube sayısının yeterli sayıda olmaması nedeni ile interneti aktif olarak kullanmaya çalışan bankanın aynı zamanda 8444 SMS Servisi hizmeti ile de müşterilerine uygun fiyatlarda ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandırdığı bilinmektedir.  

Bankadan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin öncelikle yapması gereken, farklı platformlarda Odeabank sms ile kredi başvurusu 2019 yılı konusu hakkında yeterince araştırma yapmalarıdır. Bankadan kredi kullanan kişiler, kredi başvurusunda bulunacaklara platformlarda yardımcı olabilmektedir.  

Odeabank 8444'e Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 


Kredi başvurusunda bulunan kişilerin bilmesi gereken önemli husus, bankanın kredinin talep edilmesi durumunda kredinin bankamatik kartına yüklenerek kişinin bulunduğu adrese ulaştırılmasıdır.Sms ile kredi başvurusunda 1.000 ila 25.000 TL arasında başvuru yapabilirsiniz. 

"Odeabank SMS kredi başvurusu için noktalama işaretleri kullanılmaksızın KREDIM bir boşluk T.C. Kimlik Numarası yazılarak 8444 numarasına gönderilmesi de yeterli olmaktadır."  

Hatalı mesaj gönderdiniz yanıtı alırsanız KREDIM yerine NAKIT yazınız ve tekrar gönderiniz. 

Örnek Sms; 
Kime: 8444 
Mesaj: NAKIT 12384728191(T.C. Kimlik) 

Yazımızdaki görselde'de örnek mesaj formatı paylaşılmıştır. 
Yollanan mesajın ardından kısa bir süre içinde Odeabank kredi başvuru sonucu kişinin cep telefon numarasına gönderilerek olup kredi onayı verilmesi durumunda kişiler kredi kullanımına erişebileceklerdir.