İNG Bank Teknosa TeknoKredi Nedir ve Nasıl Alınır?

İng Bank ve Teknosa iş birliği ile Tekno Kredi'ye sms ile başvuru yaparak "cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, tablet" gibi kategorilerdeki satın almak istediğiniz ürünler için siz Teknosa mağazasındayken anında krediniz nakit kartınıza yatar ve ürünlerinizi finansal açıdan zorluk çekmeden satın alabilirsiniz. Teknokredi ile ilgili size detaylı bilgiler vermeye çalıştım anlamadığınız noktalarda yorum atarsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. 

İng Bank TeknoKredi Nedir?

Teknosa mağazalarında geçerli olmak üzere, Ing Bank tarafından sunulan, istediğiniz ürünü almakta nakit sıkıntısı yaşarsanız eğer 500 TL ile 15.000 TL arasında komisyonsuz % 1.39 luk faiz oranı 36 aya kadar vade seçeneği ile anında kredi alarak ürünü temin etmenizi sağlayan kredi kampanyasının adıdır. Örnek bir cep telefonu almak istiyorsunuz ama kredi kartınız veya yeterli nakit paranız mevcut değil diyelim. Bu durumda Teknosa mağazasına uğrayarak müşteri temsilcinizin yönlendirmesiyle birlikte, size tahsis edilen nakit kart ile sms ile kredi başvurusu işlemi yapıyorsunuz eğer kredi onayınız gelirse istediğiniz cep telefonu için yeterli tutarı ING Bankası tarafından Teknosa'dan size verilen nakit karta krediniz aktarılıyor ve nakit kart ile mağazada ödeme yaparak ürünü teslim alıyorsunuz. 

İng Bank TeknoKredi Sms İle Nasıl Alınır?


TeknoKredi'den faydalanabilmek için Teknosa mağazasından size verilen ING Bank nakit kartın üstünde yazan "Başvuru Kodu" ile birlikte "T.C. Kimlik numaranızı" aralarda boşluk bırakarak 2229'a sms ile gönderiyoruz ve ardından gelen onay mesajını Teknosa mağazasında  müşteri temsilcinize, kimliğiniz ile birlikte gerekli bilgileri vererek ve sözleşme evrakını imzalıyarak kredi alma işlemini tamamlıyorsunuz ve banka tarafından anında Teknosa'dan size verilen ing bank nakit karta paranız yatırılıyor. 

Örnek Sms; 
Kime: 2229 
Mesaj: JSU3AS 31839283716 

Örnek Kredi Tutarı ve Faiz Oranı 
12 ay vadeli 1.500 TL'lik kredinin faiz oranı %1.39aylık taksit tutarı 114 TL toplam geri ödenecek miktar 1.700 TL'dir ve kredinin aylık maliyeti %1.67 yıllık maliyeti ise 20.02'dir. 

Ing Bank TeknoKredi Kampanya Koşulları 
1-) Teknokredi'den faydalanırken bilmeniz gereken koşullar vardır öncelikle kredi başvuru tutarınız en az 500 TL en fazla 15.000 TL olabilir. 
2-) Başvuru sonrası nakit kartınıza yatan kredi tutarını teknosa mağazasında kullanmak zorundasınız. 
3-) Olası bir durumda kredinize onay gelmezse Teknosa kuruluşunun bir yükümlüğü yoktur. 
4-) Teknokredi için sigorta, kredi tahsis ücreti veya komisyon tutarı 0'dır. 

Ing Bank TeknoKredi Kullanmak İçin Kredi Notum Kaç Olmalı? 
Teknokredi kullanmadan önce Kredi Notunuzu sorgulamanızı öneririz eğer K.K.B puanız 1.100'ün altında ise ve herhangi bir aylık sabit geliriniz yoksa kredi kampanyasından faydalanma olasılığınız azdır. Aşağıdaki kredi notu sorgulama linkleri kullanarak bankaya gitmeden kredi notunuzu sms göndererek anında 9 TL karşılığında kullandığınız operatöre ödeme yaparak öğrenebilirsiniz.

Etiketler: ing teknosa kredi nedir, ing bank teknosa kredi nedir, ing tekno kredi nedir, ing tekno kredi nasıl alınır, ing teknosa kredi nasıl alınır, ing teknosa tekno kredi nedir