HSBC SMS İle Kredi Başvurusu

Ülkemizde herhangi bir amaç için kredi çeken insan sayısı gittikçe artmaktadır. Bankalardan çekilen krediler arasında en çok tercih edilen türler konut kredileri ve ihtiyaç kredileridir. Bunun sebebi ülkemizde ev sahibi olmanın oldukça önemli kabul edilmesidir. Kredi çekmek isteyen insan sayısının oldukça yüksek olduğunu fark eden bankalar müşterilerine farklı fırsatlar ve kolaylıklar sağlamaktadır. Bu fırsat ve kolaylıklar kişilerin daha rahat kredi çekmesine ve bankalara olan güvenin artmasına olanak sağlamaktadır. Müşterilerine kolaylık sağlayan bankalar arasında HSBC de yer almaktadır. HSBC bir çok farklı kanaldan kredi başvurusu kabul etmesiyle fark yaratmaktadır. 

HSBC Bank SMS İle Kredi Başvurusu


HSBC müşterilerinin kolayca kredi alabilmesi için şartlarını oldukça hafif tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini artırmak ve kaliteli hizmet vermek için böyle bir politika uygulayan HSBC, ülkemizdeki en önemli katılım bankalarından biridir. Kredi çekimi konusunda müşterilerine birçok kolaylık sağlayan HSBC Bank SMS ile kredi başvurusu da almaktadır.  

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin büyük harflerle “AVANTAJ” yazdıktan sonra bu mesajı 4477’ye göndermeleri gerekmektedir.  

Bu kısa mesaj sonrası banka kişilere ulaşmakta ve kredi hakkında bilgi alışverişi gerçekleştirmektedir. Bilgi alışverişi sonucunda yapılan değerlendirmeler müşteriye verilecek olan kredi miktarını önemli ölçüde etkilemektedir. SMS dışında bu bankanın internet bankacılığı, telefon bankacılığı, şube bankacılığı gibi yöntemlerle de kredi başvurusu aldığı bilinmektedir. 

Etiketler: hsbc sms ile kredi, hsbc sms ile kredi başvurusu,  hsbc sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır,