Garanti SMS İle Kredi Başvurusu

Garanti bankası müşterilerine bireysel kredi alabilmeleri için sms ile kredi başvuru imkânını sunmaktadır. Bunlar arasında bulunduğunuz il ya da ilçede size en yakın Garanti Bankası şubesine gidilebileceği gibi  aynı zamanda ATM'lerden ve paramatiklerden de başvuru yapılabilmektedir. Bunların yanı sıra Garanti Bankası yeni bir kolaylık getirerek müşterilerine şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi başvurusu yapma imkânı vermektedir.  

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine çok büyük bir kolaylık sağlayarak telefonlardan kısa mesaj atarak başvuru yapma imkanı veriyor ve çok kısa bir süre içerisinde olumlu ya da olumsuz sonuç almalarını sağlanıyor. Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu 2017 yılı içerisinde çok daha kolay bir hale gelerek 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bizim cevap almamızı sağlayacak ve tarafımıza bilgi verilebilecek.  

Garanti Bankası Sms İle 5 Dakikada Kredi İmkânı 


Otomobil, ev, işyeri, ihtiyaç, evlilik ve eğitim vs. gibi bireysel kredilerden yararlanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri cep telefonları ile SMS göndererek başvuruda bulunabiliyor. Cep telefonlarından 3390'a mesaj atarak 5 dakika içerisinde ihtiyaçları olan kredi tutarına sahip olabiliyorlar ve ön onay alabiliyorlar.  

"Cep telefonumuzun mesaj bölümünden 11 haneli T.C numaranızı, ihtiyacınız olan kredi tutarını, belgeleyebileceğiniz aylık toplam gelir tutarınızı ve istediğiniz kredi için talep ettiğiniz vade sayısını yazarak ve aralara bir boşluk bırakarak 3390 numaraya göndermeniz yeterli. Başvuru talebinizi 7 gün 24 saat içinde istediğiniz zaman yapabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz."