Fibabanka SMS İle Kredi Başvurusu

Hem KOBİ’ler hem de bireysel banka müşterileri için çok  avantajlı kredi paketleri geliştiren Fibabanka, düşük miktardaki ihtiyaçlara anında hizmet sunabilmek adına SMS üzerinden yapılan kredi başvurularını kabul etmektedir. Fibabanka SMS ile kredi başvurusu yapmak için Fibabanka’yı tercih eden kişiler, %1,33’ten başlayan kredi faiz oranları ile 20 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecektir.  


Fibabanka SMS İle Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu 
Fibabanka tarafından sunulan kredi paketi ile birlikte SMS üzerinden başvuru yapacak kişiler, 20 bin TL’ye kadar kredi kullanımı sağlayabilecektir. Başvuru yapacak olan kişilerin, cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek anında ön başvuru yapmaları mümkündür. Bunun için kısa mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazmanız ve 3422’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.  

Fibabanka SMS ile Kredinin Örnek Ödeme Tablosu 
Günde 10 TL’ye alınabilecek 10 bin TL kredi için ödeme tablosu şu şekildedir. 
Kredi Miktarı: 10.000 TL 
Kredi Vadesi: 48 Ay 
Kredi Faiz Oranı: %1,33 
Aylık Taksit: 299,80 TL 
Sigorta Masrafı: 323 TL 
Kredi Tahsis Ücreti: 52,50 TL 

Kredi Başvurusunda Aranan Kriterler 
SMS ile kredi başvurusu yapan kişiler, bankadan onay aldıktan sonra doğrudan Fibabanka şubelerine gitmeli ve kredilerini teslim almalıdır. Bankanın bu aşamada sizden arayacağı kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz.  
Gelir belgenizin olması gerekecektir. 
Çalıştığınız kurumda en az 3 aydır sosyal güvencenizin ödeniyor olması gerekmektedir. 
Maaşınızda herhangi bir kısıtlama ya da haciz olmaması gerekmektedir.  

Etiketler: fibabanka sms ile kredi, fibabanka sms ile kredi başvurusu, fibabanka anında kredi, fibabanka sms ile anında kredi, fibabanka mesajla kredi, fibabanka telefondan kredi