Burgan Bank 8222 Sms Bankacılığı

Burgan Bank ile artık aktif bankacılık ürünlerinizi kontrol altında tutabilmeniz için 8222 sms bankaclığı hizmet kanalı devreye girmiştir. Bu hizmet kanalı ile birlikte " Genel bilgi alma, Kişisel bilgi alma ve Kart şifresi oluşturma " gibi bir çok işlemi  
yapabililirsiniz. Hesap bakiye sorgulama veya kredi kartı limit öğrenme işlemlerini yapabilmek için 8222'ye paylaştığımız sms kodlarını göndererek erişebilirsiniz. 

Burgan Bank Sms İle Hesap Bakiyesi Öğrenme

Burgan Banka kayıtlı hesaplarınızın güncel bakiyelerini öğrenmek için lütfen 8222 sms numarasına bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan BAKIYE boşluk MUSTERINO yazarak kısa mesaj atınız. 

Örnek: BAKIYE 1273829 

Burgan Bank Sms İle Kredi Kartı Ekstre Sorgulama


Burgan Bankasına ait kredi kartlarınızın son extre bilgilerini öğrene bilmek için lütfen talimatları eksiksiz uygulayınız. Öncelikle bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan 8222 kısa mesaj kanalına EKSTRE bir boşluk Kredi Kartınızın Son 4 Rakamı göndermeniz yeterlidir. 

Örnek: EKSTRE 8921 

Burgan Bank Sms İle Kredi Borç ve Limit Bilgisi Öğrenme


Kullanmakta olduğunuz kredi kartının güncel borç ve kullanılabilir limit bilgilerini sorgulamak için tek yapmanız gereken bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan GUNCEL yaz bir boşluk Kredi kartınızın 4 rakamı birlikte 8222 numarasına mesaj atmanız yeterlidir. 

Örnek: GUNCEL 8721